Otomotiv yedek parça sektöründe esnaflığımız ve güler yüzümüzün ötesinde tercih edilme nedenlerimiz var.

Era Motorlu Araçlar, Türkiye ve Dünya genelinde müşterilerine hizmet vermektedir. Kendisini sürekli yenilerek "Müşteri Odaklı Hizmet" anlayışını benimsemiştir. Müşterilerinden gelen talepleri kaliteli ürünleriyle en kısa zamanda ve uygun fiyata yerine getirmeyi ana felsefesi olarak benimsemiştir. Uzun yıllara dayanan başarı deneyimleriyle müşterilerine sadece en iyi ekipmanları sunmakta ve yüksek nitelikli iş arkadaşlarıyla sürekliliği sağlamaktadırlar.

Başarının yolu istenen ürünü, en iyi fiyat, en iyi kalite ve en kısa zamanda ulaştırabilmektir. Era Motorlu Araçlar, kaliteli ürün ve teslimattaki hızları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Değerli müşterileriyle sürekli diyalog kurarak ihtiyaçlarına cevap verme ve olası şikayetleri müşteriyi tatmim edecek şekilde hızla çözümlemektedir.
Era Motorlu Araçlar; Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, gereken yeni ürün tedarik ve geliştirmelerinde etkin rol oynamaktadır. Satış ve satış sonrası destek için uzman personelleriyle dilerseniz whatsapp yada mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

600+ Memnun Müşteri

B2b panelimizi kullanarak binlerce ürün içersinden online sipariş verebilirsiniz

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, gereken yeni ürün tedarik ve geliştirmelerinde etkin rol oynamak. Satış ve satış sonrası destek noktalarında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Personelimizin ve hizmetlerimizin olumlu, uzun vadeli gelişimi üzerinde çalışmak.Stratejik bir ortak olarak ilk tercihiniz olmaya devam etmek.En iyiyi en uygun fiyata termin etmek.

Yönetim Kurulumuz

Ahmet Tolga MERT
Yönetim Kurulu Başkanı
Rakif ÇOLAKOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi

Ticari Sicil Bilgilerimiz

Şirket
Era Motorlu Araçlar San. ve Dış Tic. A.Ş.
Faaliyet Alanı
Motorlu kara taşıtlarının parçalarının toptan ticareti (Dorse, Damper, Akü dahil, Motosiklet parça ve aksesuarları hariç)
Kuruluş Tarihi
2018
Adres
İOSB Mah. Dolapdere Sanayi Sitesi 15. Ada No 18-20 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon
+90 212 696 56 56
Vergi Dairesi
İkitelli
Vergi Numarası
3370598455
Mersis Numarası
0337059845500001
Ticaret Sicil Numarası
144289-5
Ödenmiş Sermaye
20,000,000 TL